TT

 







13.7.2018

 

NAISET
Nimi Seura Taso
Tarja Julkunen Family Julkunen x
Lotta Julkunen Family Julkunen x
Sanna Uusimäki Family Julkunen x
Jenny Sihvo KaNa ry x
Tiina Ruuskanen Tampere x
Saija Pitkänen TeiskoTriathlon xx
Reija Hilander Tammer-Lattiat Oy xx
Minna Elo StaminaTC xx
Saija Haavisto T.Haavisto Oy xx
Marjut Puistola Pirkkala xx
Mari Lahti Tohloppitri xx
Nina Jauhiainen Tampereen Maratonklubi xx
Kaislakerttu Kolehmainen TeiskoTriathlon xx
Marika Viinikka TT226 xx
Anne Huhtanen Stamina TC xx
Elina Konsen Tampere xx
Eveliina Teeri Tampere xx
Sanna Lassila Triathlon Vantaa xxx
Minna Haikonen AquaPlus Triathlon xxx
Sanna Hokkanen Cetus Espoo xxxx
Anni Antikainen Team ManyOne xxxxx
MIEHET
Nimi Seura Taso
Jesse Julkunen Family Julkunen x
Ville Lehtonen Tohloppitri x
Arto Julkunen Family Julkunen x
Teemu Rintala Family Julkunen x
Joonas Juhola Epilän rakennuspalvelu x
Tomi Siromaa Meijou Oy x
Jussi Elomaa Tammer-Lattiat Oy x
Riku Elomaa Tammer-Lattiat Oy x
Juuso Järvelä Meijou Oy x
Jaro Juhola TeiskoTriathlon xx
Markus Jähi Skele Tre xx
Zachary Mäenpää Tampere xx
Antti Ojanperä Epilän rakennuspalvelu xx
Marko Kuusisto Tampereen Autocenter xx
Mikko Syrjänen TohloppiTri xx
Samuli Sipilä Skele HKI xx
Thomas Metzner Åland Triathlon Club xx
Santeri Paunu Epilän Rakennuspalvelu Oy xx
Jussi Collin JC Inertial Oy xx
Petri Nevalainen Kangasala xx
Jussi Haavisto T.Haavisto Oy xx
Robert Stömberg TuUL xx
Joni Markkula Robustco Oy xx
Tapio Viinikka TT226 xx
Hannu Hänninen Vastarannan veto xx
Lauri Korhonen PKP Oy xx
Erkki Ikonen Palsinkone xx
Olli Kuusisto Pirkkala xx
Jan-Patrik Helenius TeiskoTriathlon xxx
Eetu Hirvonen Kpk 24/7 xxx
Jukka Himanka Kalajoen Junkkarit xxx
Tuomas Löppönen Imatra xxx
Juha-Pekka Vaarala Kämmenniemi xxx
Jari Tukiainen TuUL xxx
Olli Niemi Sattuu se xxx
Ilkka Lassila Helsinki xxx
Antti Tiri ManyOne xxx
Kjell Sjölund KP tri xxx
Tero Taipale Tampere xxx
Lari Lautamäki Jyväskylä xxx
Antti Riihioja Aitolahti xxx
Erkki Torvinen Aqua Plus Triathlon xxx
Ville Raatikainen TeiskoTriathlon xxx
Jukka Kolehmainen TeiskoTriathlon xxx
Peero Lakanen MJR xxx
Teemu Hänninen TeiskoTriathlon xxx
Petri Litmanen TeiskoTriathlon xxx
Hans-Mikael Helenius Terälahti xxx
Juha Sarsama TeiskoTriathlon xxx
Heikki Sanelma TeiskoTriathlon xxx
Petri Keskinen TeiskoTriathlon xxx
Antti Järvinen TeiskoTriathlon xxx
Ferrix Hovi HelTri xxx
Petteri Retkin TT226 xxx
Antti Ojala maisakki ry xxxx
Erwin Borremans Hytri xxxx
NUORTEN SUOMEN CUP
Nimi Seura Sarja
Eetu Autio Triathlon Vantaa P11
Valtti Lassila Triathlon Vantaa P11
Antti Turunen OTC P11
Aapeli Karislahti TT226 P11
Lauri Huhtanen Stamina TC P11
Henri Kållsröm Triathlon Vantaa P11
Ville-Matti Niskanen TT226 P11
Leo Kervinen Triathlon Vantaa P11
Naatta Paukkunen Stamina TC P11
Lotte Borremans Hytri T11
Ellen Kantonen TriVATeam T11
Stella Laukkanen Teiskon Urheilijat T11
Eevi Hirsi Triathlon Vantaa T11
Janni Vänttinen Triathlon Vantaa T11
Mette Borremans Hytri T11
Vieno Tikkanen Stamina TC T11
Lotta Paunu Tohloppi tri T11
Jasmin Retkin Ilves T07 T11
Veikka Lassila Triathlon Vantaa P13
Johannes Alarotu TeiskoTriathlon P13
Akseli Pitkänen TeiskoTriathlon P13
Kasper Borremans Hytri P13
Joonas Retkin TT226 P13
Pasi Retkin TT226 P13
Jaakko Mikkonen Hyttri P13
Vilho Tikkanen Stamina TC P13
Nico Kulju Simmis Wanda P13
Turo Mäkinen TT226 P13
Kasper Kytö TT226 P13
Elina Turunen OTC T13
Saana Paananen TT226 T13
Ellinoora Ojala Cyclos Kuusamo T13
Meri Elo StaminaTC T13
Melissa Myllymäki TT226 T13
Siiri Pekkala Simmis Wanda T13
Sanni Dickman TT226 T13
Hiski Kaila NasTri P15
Johan Fredriksson Triathlon Vantaa P15
Eetu Palvanen NasTri P15
Esa Ovaska Triathlon Vantaa P15
Leo Tenno Triathlon Vantaa P15
Konsta Pekkala Simmis Wanda P15
Rony Kulju Simmis Wanda P15
Roosa Juntunen Arctic Triathlon T15
Liisa Penttinen Vihti Triathlon T15
Emma Hietaranta WillTri T15
Kerttu Nupponen Triathlon Vantaa T15
Ida Kontkanen TT226 T15
Julia Tuura Hyvinkää Triathlon T15
Jessica Mäkinen TT226 T15
Helmi Köykkä Triathlon Vantaa T15
Julia Vänttinen Triathlon Vantaa T15
Kalle Turunen OTC P17
Joona Lehtonen Aqua Plus Triathlon P17
Vilho Mäntyvaara TeiskoTriathlon P17
Onni Järvinen Triathlon Vantaa P17
Ossi Hurmansalo Aqua Plus Triathlon P17
Olli Elo StaminaTC P17
Markus Myllymäki TT226 P17
Ville-Valtteri Salonen Aqua Plus Triathlon P17
Teppo Malinen Helsinki Triathlon P17
Veikka Saren Someron Esa P17
Reko Ojalainen Kouvolan Uimarit P17
Samu Suutarinen Triathlon Vantaa P17
Ada Holm OTC T17
Aino Huhtanen Stamina TC T17
Tuuli Janhunen Stamina TC T17
Iida Wikman KP tri T17
Jessica Vänttinen Triathlon Vantaa T17
Sara Tiihonen Triathlon Vantaa T17
Amanda Paukkunen Stamina TC T17
Eerika Pulkkinen triVATeam T19
Julia Kekkonen Triathlon Vantaa T19
Riina Perkiö Triathlon Vantaa T19
Aada Nikki Porin Tarmo T19
Samina Nummi Triathlon Vantaa T19
Emma Metzner Åland Triathlon Club T19
Eetu Ovaska Triathlon Vantaa P19
Timi Malinen Helsinki Triathlon P19
Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura P19
Antti Uusitupa Turun Urheiluliitto P23
Leevi Hietanen Turun Urheiluliitto P23
Matleena Kolu TuUL Triathlon T23
Hilla Lääri TuUL Triathlon T23
Erika Parviainen Team Tinyspeed ry T23

*= vasta-alkaja
** = urheillut jo hetken aikaa
*** = urheilee tavoitteellisesti
**** = kilpaurheilija
***** = ammattiurheilija